DENİZLİ SANAYİ ODASI
DENİZLİ CHAMBER OF INDUSTRY
Kullanıcı Girişi   @  TR | ENG
    
 
DUYURULAR
BASIN
ÖNERİ ve
ŞİKAYETLER

Basın > Basın Bültenleri
İSTİHDAMIN DUAYENLERİ DENİZLİ’YE GELİYOR
14 Aralık 2016 Çarşamba

Denizli Sanayi Odası tarafından yürütülen, Pamukkale Üniversitesi’nin de ortak olduğu “Denizli'de Kayıtlı İstihdamın Teşviki İçin Güçlü Diyalog ve Yenilikçi Yaklaşım Projesi” açılış toplantısı ve “Kayıtlı İstihdam Teşvikleri Bilgilendirme Günü” etkinliği 19 Aralık 2016 Pazartesi günü 13.00’de Anemon Otel’de gerçekleştirilecek.

İstihdamla İlgili Merak Edilen Tüm Sorular Yanıtlanabilecek

 

İstihdam ve prim teşviklerinde son gelişmelerin konuşulacağı ve bireysel emeklilik sistemi, kıdem tazminatı gibi güncel konuların değerlendirileceği etkinliğe; Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İşverenler Daire Başkanı İbrahim Özçelik, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Milliyet Gazetesi Yazarı, NTV Yorumcusu Prof. Dr. Cem Kılıç, Star ve Dünya Gazetesi Köşe Yazarı, TV Programcısı, Öğretim Görevlisi, Eski SGK Başmüfettişi Dr. Resul Kurt ve Pamukkale Üniversitesi İİBF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Oğuz Karadeniz gibi ülke çapında konusunda en yetkin isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Pamukkale Üniversitesi İİBF Dekanı Prof. Dr. Hakan Sarıtaş moderatörlüğünde gerçekleştirilecek Soru/Cevap bölümünde katılımcılar, istihdam denilince Türkiye’de ilk akla gelen isimler olan Prof. Dr. Cem Kılıç ve Dr. Resul Kurt’a iş hukuku, sigorta prim teşvikleri, istihdam teşvikleri ve uygulamaları ile ilgili sorularını doğrudan yöneltebilecekler. İşverenlerin uygulamada karşılaştığı sorunlarla ilgili olarak da, konunun en tepesindeki isim olan SGK İşverenler Daire Başkanı İbrahim Özçelik, SGK uygulamaları konusunda katılımcıları aydınlatacak.

Videolar
ETKİNLİK TAKVİMİ
Videolar

AB Bilgi Merkezi Yayınlar Bilgi Güncelleme Meslek Komiteleri Online Hizmetler Projeler
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ HAKKINDA
TÜM CEVAPLAR İÇİN
www.istihdamatesvik.com
DENİZLİ’DE KAYITLI İSTİHDAMIN TEŞVİKİ İÇİN GÜÇLÜ DİYALOG VE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM PROJESİ
KAMU SPOTU
DENİZLİ MERMER SEKTÖRÜNÜN
KALİTELİ MESLEKİ EĞİTİM İHTİYACINA
ÇÖZÜM İÇİN ORTAK ADIMLAR
KAMU SPOTU
YA BİRGÜN MESLEK LİSELERİ OLMASAYDI?
                                       
DSO İLETİŞİM MERKEZİ
0258 242 10 04