DENİZLİ SANAYİ ODASI
DENİZLİ CHAMBER OF INDUSTRY
Kullanıcı Girişi   @  TR | ENG
    
 
DUYURULAR
BASIN
ÖNERİ ve
ŞİKAYETLER

Duyurular > Genel Duyurular
KEÇECİ, ‘SMMM ADAY MESLEK MENSUPLARINA’ SESLENDİ
12 Ekim 2018 Cuma

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, TESMER Denizli Şubesi organizasyonunda, ‘Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Aday Meslek Mensuplarına’ yönelik olarak Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (Denizli SMMMO) Konferans Salonunda düzenlenen seminere konuşmacı olarak katıldı.

 

Denizli SMMMO Başkanı Himmet Yavaş konferansın açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Başkan Yavaş; ülke ve mesleki gündem hakkında değerlendirmelerde bulundu. Meslek mensubu olabilmek için Eğitim – Staj – Sınav aşamalarından oluşan zorlu süreci anlattı.

 

Açış konuşmasının ardından Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, katılımcılara geniş perspektif sunan bir sunum gerçekleştirdi.

 

Başkan Keçeci, “sanayicileri ve iş adamlarını temsilen burada bulunan bir kişi olarak, sizlerden beklentilerimi sizinle konuşmak için buradayım.” diye stajyerlere seslendi.  Öncelikle mali müşavirlik ruhsatına sahip olabilmenin, hiçbir meslekte olmadığı kadar meşakkatli bir süreç olduğunu ifade eden Keçeci, “Mali müşavirlik müessesi, esnaf için, tacir için, sanayici için, iş adamı için, kısacası iş dünyası için büyük önem arz ediyor. İş dünyasında ekonomi okur yazarlığı çok düşük oranda. Bu nedenle bu açığı da mali müşavirler kapatıyor.” dedi.

 

Keçeci, Mali müşavirlik mesleğinin ülke ekonomisi için taşıdığı önem çerçevesinde geleceğin meslek mensuplarından beklentilerini anlattı.

 

Seminerin sonunda Denizli SMMM Odası Başkanı Himmet Yavaş; Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’ye bir plaket takdim etti.

 

Videolar
ETKİNLİK TAKVİMİ
Videolar

AB Bilgi Merkezi Yayınlar Bilgi Güncelleme Meslek Komiteleri Online Hizmetler Projeler
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ HAKKINDA
TÜM CEVAPLAR İÇİN
www.istihdamatesvik.com
DENİZLİ’DE KAYITLI İSTİHDAMIN TEŞVİKİ İÇİN GÜÇLÜ DİYALOG VE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM PROJESİ
KAMU SPOTU
DENİZLİ MERMER SEKTÖRÜNÜN
KALİTELİ MESLEKİ EĞİTİM İHTİYACINA
ÇÖZÜM İÇİN ORTAK ADIMLAR
KAMU SPOTU
YA BİRGÜN MESLEK LİSELERİ OLMASAYDI?
                                       
DSO İLETİŞİM MERKEZİ
0258 242 10 04