DENİZLİ SANAYİ ODASI
DENİZLİ CHAMBER OF INDUSTRY
Kullanıcı Girişi   @  TR | ENG
    
 
DUYURULAR
BASIN
ÖNERİ ve
ŞİKAYETLER

Duyurular > Genel Duyurular
DENİZLİ’NİN ÜRETİM GÜCÜ E-İHRACAT İLE YÜKSELECEK
10 Ekim 2019 Perşembe

                                

 

Üretim ile Yükselen Şehirler, “Worldef E-İhracat Konferansları”yla Dünyaya Açılıyor

 

Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Sanayi Odası işbirliği ile Dünya E-Ticaret Forumu, Denizli’ye geliyor.

                       

Yerel ve geleneksel üreticiler için Türkiye sınırlarının dışında bir e-ihracat farkındalığı oluşturmayı amaçlayan World E-Commerce Forum, (Dünya E-Ticaret Forumu) Denizli’ye E-İhracat Konferanslarının bir yenisini daha eklemeye geliyor!

 

Worldef, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Denizli Sanayi Odası (DSO) işbirliği ile birlikte düzenlenecek olan konferans tam gün sürecek, konferansa tüm E-İhracat meraklıları ve ilgilileri Worldef.net üzerinden kayıt yaptırarak ücretsiz olarak katılabilecek.

 

Worldef kurucusu Ömer Nart, “Anadolu’da düzenlediğimiz E-İhracat Konferansları ile özellikle üretilen ürünlerdeki yerel çekicilik potansiyeli ile E-Ticaret potansiyeli yüksek şehirlerde büyük fırsatların keşfedilmesini amaçlıyoruz. Denizli’de E-İhracat konferansı etkinliğimiz ile bu farkındalığı oluşturarak şehirlerimizin özellikle yerel üreticilerinin ve geleneksel ürünlerin satış sürecinin teknoloji alanında desteklenmesini amaçlıyoruz. Dijitalleşen dünya ile birlikte, milyonlarca tüketici, kendi ülkesi dışında bir ülkeden online alışveriş yapıyor. Türkiye'de üretilen kaliteli ve-veya uygun fiyatlı ürünler, binlerce kilometre ötelere ulaştırılmak için bekliyor. Worldef olarak Denizli gibi üretim gücü yüksek illeri de E-İhracat konusunda bilinçlendirerek Türkiye’yi bölgesel bir E-Ticaret merkezi yapma vizyonuna katkılar sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

 

Türkiye İş Bankası ve T-Soft’un ana sponsor, Google ve UPS’in gold sponsor olacağı konferansta; e-ihracat yaparken kullanılacak ödeme sistemlerinden, E-İhracat için yazılım çözümlerine; E-İhracat yapanların yararlandığı devlet teşviklerinden, E-İhracatta dijital pazarlamaya kadar tüm konularda bilgiler ve analizler Dünya E-Ticaret Forumu-Denizli E-İhracat Konferansı’nda katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca Türkiye’den başarılı E-İhracatçılar da kendi yaşadıkları sınırlar ötesi elektronik ticaret, başarı hikâyelerini katılımcılar ile paylaşacaklar.


Dünya E-Ticaret Forumu, bu büyük hedef ile 15 Ekim Salı Günü Denizli, Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği “Denizli E-İhracat Konferansı”na tüm ilgilileri davet ediyor. 

 

Etkinlik Yeri: Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi

Tarihi: 15 Ekim 2019 Salı

Saati:  09.30-19.30

Videolar
ETKİNLİK TAKVİMİ
Videolar

AB Bilgi Merkezi Yayınlar Bilgi Güncelleme Meslek Komiteleri Online Hizmetler Projeler
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ HAKKINDA
TÜM CEVAPLAR İÇİN
www.istihdamatesvik.com
DENİZLİ’DE KAYITLI İSTİHDAMIN TEŞVİKİ İÇİN GÜÇLÜ DİYALOG VE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM PROJESİ
KAMU SPOTU
DENİZLİ MERMER SEKTÖRÜNÜN
KALİTELİ MESLEKİ EĞİTİM İHTİYACINA
ÇÖZÜM İÇİN ORTAK ADIMLAR
KAMU SPOTU
YA BİRGÜN MESLEK LİSELERİ OLMASAYDI?
                                       
DSO İLETİŞİM MERKEZİ
0258 242 10 04