DENİZLİ SANAYİ ODASI
DENİZLİ CHAMBER OF INDUSTRY
Kullanıcı Girişi   @  TR | ENG
    
 
DUYURULAR
BASIN
MESAJ KUTUSU

Duyurular > Genel Duyurular
DSO’NUN YENİ HİZMET BİNASININ İHALESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
03 Eylül 2020 Perşembe

 

Denizli Sanayi Odası yeni hizmet binası için ihalesini gerçekleştirdi. 1 Eylül 2020 tarihinde, tüm tedbirlere uyularak Dedeman Otel’de gerçekleştirilen ihale sonucunda Denizli firması Rasim İnanç

Rasim İnanç İnşaat Taahhüt Nakliyat Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Denizli Sanayi Odası hizmet binası ve kapalı otopark inşaat yapım işinin müteahhit firması oldu. Denizli ve farklı illerden firmaların katıldığı ihaleye Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İnşaat Komisyonu Başkanı Selim Kasapoğlu Başkanlık etti.

 

İzmir Yolu üzerinde yapılacak yeni hizmet binası ile ilgili bilgi veren Selim Kasapoğlu, “Denizli sanayisine yakışan, gösterişten uzak ancak fonksiyonel bir bina yapmayı hedefliyoruz. 1 yılı aşkın zamandır süren proje aşamasından sonra dün gerçekleştirdiğimiz ihale ile inşaat sürecimizi başlatmış oluyoruz. Brüt 4.500 m2 inşaat alanına sahip olan binamız bodrum + 4 kattan oluşacak. Yönetim Kurulu ve meclis toplantılarının yapılacağı toplantı salonları dışında 150 kişilik bir konferans salonumuzun yer alacağı yeni binamızda hem üyelerimize daha kaliteli hizmet sunacağız hem de konuklarımızı Denizli sanayicisine yakışır bir şekilde ağırlayacağız. İnşaatımızın 10 ay içerisinde tamamlanması öngörülüyor.” dedi.

 

Videolar
ETKİNLİK TAKVİMİ
Videolar

AB Bilgi Merkezi Yayınlar Bilgi Güncelleme Meslek Komiteleri Online Hizmetler Projeler
İSTİHDAM TEŞVİKLERİ HAKKINDA
TÜM CEVAPLAR İÇİN
www.istihdamatesvik.com
DENİZLİ’DE KAYITLI İSTİHDAMIN TEŞVİKİ İÇİN GÜÇLÜ DİYALOG VE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM PROJESİ
KAMU SPOTU
DENİZLİ MERMER SEKTÖRÜNÜN
KALİTELİ MESLEKİ EĞİTİM İHTİYACINA
ÇÖZÜM İÇİN ORTAK ADIMLAR
KAMU SPOTU
YA BİRGÜN MESLEK LİSELERİ OLMASAYDI?
                                       
DSO İLETİŞİM MERKEZİ
0258 242 10 04