Duyurular

Metamorphosis Projesi-Denizli Bilgilendirme Toplantısı

3.5.2024

Sayın Üyemiz,

Denizli İhracatçılar Birliği ev sahipliğinde, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) yararlanıcısı olduğu, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali iş birliği çerçevesinde finanse edilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen “Tasarımdan Üretime: Türkiye'de Hazır Giyim Sektöründe Dijital Dönüşüm» METAMORPHOSIS Projesi’nin bilgilendirme toplantısı 9 Mayıs 2024 Perşembe günü 13:30-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

METAMORPHOSIS Projesi, hazır giyim ve tekstil işletmeleri ile aracı kurumların rekabet gücünü artırarak Türkiye hazır giyim ve tekstil sektörlerinin küresel değer zincirlerine entegrasyonunu sağlamayı amaçlamaktadır. Proje; dijital dönüşüm, uluslararası uygulamalara uyum ve çevre dostu çözümler önererek Türkiye'deki hazır giyim ve tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren KOBİ'lerin rekabet gücünü artırmayı hedeflemektedir.

Denizli İhracatçılar Birliği Hizmet Binasında düzenlenecek bilgilendirme toplantısına aşağıda yer alan link üzerinden kayıt yapılabilmekte olup, program akışı ekte iletilmektedir.

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla,

Denizli Sanayi Odası

Kayıt linki: https://forms.gle/STwsEPzuyizbpVT78 
Tarih / Zaman: 9 Mayıs 2024, Perşembe, 13:30-16:00
Adres: DENİB (Denizli İhracatçılar Birliği) Akhan Mah. 246 Sok. No:8 Pamukkale/Denizli
Soru ve İletişim: aysezeynep.ozgul@digitalapparelturkey.com , 0531 933 33 99
arge@denib.gov.tr , 0258 274 66 88-185, 201
Projeye Dair Web sitesi:
https://www.project-metamorphosis.com/