Haberler

DSO Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı Gerçekleştirildi

30.4.2024

17 farklı meslek grubunu temsil eden Denizli Sanayi Odası, tüm çalışmaların temelini oluşturan ve sektörlerin gelişimine ciddi katkılar sağlayan meslek komitelerini M. Feridun Alpat Konferans Salonunda düzenlediği ortak toplantıda bir araya getirdi.

DSO Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, DSO Meclis Başkanı İ. Okan Konyalıoğlu’nun katıldığı ve Meclis Başkan Yardımcısı İlhan Sicimli’nin moderatörlüğünü üstlendiği toplantıya ilgi yoğun oldu.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren DSO Başkanı Selim Kasapoğlu, Meslek Komiteleri ortak toplantılarının öneminden bahsederek, “Yönetim dönemimizin başından beri meslek komiteleri ortak toplantılarına fazlaca önem veriyoruz. Çünkü Denizli Sanayi Odası’nın çalışması ve üretkenliği, meslek komiteleri kararlarına ve toplantılarına bağlı. Sizin görüşleriniz, toplantılarda sunduğunuz öneriler ve tavsiyeleriniz, bizim Yönetim Kurulu kararlarımızın bel kemiğini oluşturuyor.'' dedi.

Toplantı, Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aşkıner Güngör’ün “Verimlilik Çalıştayı” hakkında gerçekleştirdiği bilgilendirme ile devam etti.

Meslek Komitelerinin talep, sorun ve çözüm önerilerini de aktarma fırsatı bulduğu toplantıda konuşan Oda Genel Sekreteri Dr. Sezgi Akbaş, işleyiş ve Meslek Komiteleri hakkında detaylı bilgi verdi.

Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı; 15 ve 17. Meslek Komitesi adına Ali Demir, 9. Meslek Komitesi adına Cihat Kaydıhan, 5. Meslek Komitesi adına İbrahim Onur Yıldırım ve 18. Meslek grubunu temsil eden Bilişim Komisyonu adına Bahadır Şenel’in konuşmalarıyla devam etti.

Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı, “Yılın Meslek Komitesi” plaket töreni ile sona erdi. Yılın Meslek Komitesi, Ahşap, Kâğıt, Basım ve Mobilya sektörlerini temsil eden 9. Meslek Komitesi olurken, komite üyeleri; Enis Emre Boz, Cihat Kaydıhan, Erkan Doğan, Serkan Yeniyol, Süleyman Demirayak plaketlerini DSO Başkanı Selim Kasapoğlu ve Meclis Başkanı Okan Konyalıoğlu’nun elinden aldı.